O nás

O nás

Společnost PV RECYKLACE s. r.o. působí v oblasti výkupu železa a barevných kovů, autovraků, demontáži výrobních a strojních zařízení a zpracování kovového odpadu pro jeho další opětovné využití v ocelárnách a slévárnách.


Portfolio našich služeb zahrnuje správu odpadového hospodářství pro výrobní a průmyslové podniky, nastavení logistiky svozu kovového odpadu, případně i samostatnou kontejnerovou přepravu vybraných druhů nekovového odpadu.
Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem nákladních aut s/bez hydraulické ruky a moderní manipulační a zpracovatelskou technikou.

Společnost navazuje na úspěšné lokální působení subjektu PV Recykling spol. s r.o. a propojuje tuto regionální působnost s celorepublikovým dosahem mateřské společnosti TSR Czech Republic s.r.o. Od 1.6.2022 se PV Recyklace s.r.o. stává její 31. pobočkou v sítí výkupních a zpracovatelských středisek kovového odpadu.

Díky tomuto spojení jsme silným regionálním obchodním partnerem se zázemím stabilní celorepublikově působící společnosti.

PVRecyklace.cz » O nás
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.   Další informace   JEN TECHNICKÉ   POVOLIT VŠE

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale v sobotu 18.5.2024 bude výkup kovového odpadu z provozních důvodů UZAVŘEN.
Těšíme se na Vaši návštěvu od 20.5.2024 ve standardní provozní době.

Děkujeme za pochopení, tým PVR.